Vyhľadať nehnuteľnosť

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

7 inšpirácií pre zariadenie interiéru v štýle 2018

01.02.2018 Počet zobrazení: 1867


Začiatok roka v bytovom dizajne už tradične patrí predstaveniu nových trendov, ktoré budú ovládať interiéry celých 12 mesiacov. 7 z týchto pútavých inšpirácií si získalo našu priazeň a ktovie, možno sa ich oplatí vyskúšať aj u vás doma.

                 

 

1. V štýle eko a prírodných materiálov

 

Nie je to prvý rok, čo sa bude interiérový dizajn točiť okolo ekológie a prírodných materiálov. Aj v nasledujúcich mesiacoch budú dizajnéri prinášať pokrokové riešenia, ako dávať bývaniu nový rozmer v šetrnom a zdravom duchu. Očakávať môžeme spojenie dreva, kože a vzácnych textílií, no značná dávka pozornosti sa nasmeruje aj na prírodný kameň a vzácne kovy.

 

farby-1.jpg

 

 

2. Minimalizmus a nekonvenčný štýl

 

Okrem ekológie sa bude dôraz klásť aj na minimalizmus spojený s výberom nekonvenčných prvkov. To len potvrdí, že majitelia domácností sa už presýtili gýčových dekorácií a tento rok by si radi oddýchli od noblesy vsádzajúcej na kvantitu. Jednoduchosť a originalita sa tak stane alfou a omegou tohtoročných trendov v celom interiérovom dizajne.

 

farby-2.jpg

 

 

3. V ultrafialovom a metalickom prevedení

 

Pri výbere nových farieb sa pripravte na odvážne a výrazné akcenty. V prípade ultrafialovej, ktorá je oficiálnou farbou roka, podporíte intuíciu, vnímavosť a empatiu. Voľbou metalických odtieňov zas dáte najavo túžbu vyniknúť a vyzdvihnúť svoju charizmu. Naďalej sa bude dariť aj neutrálnejším kávovým a vanilkovým odtieňom pre milovníkov monotónnejších štýlov.

 

farby-3.jpg

 

 

4. Drevo v kúpeľni

 

V minulosti nemysliteľné, dnes čoraz viac príťažlivé. Drevo si ako hrejivý a útulný materiál získalo dôveru aj pri zariaďovaní kúpeľní. V tomto prípade je však potrebné vybrať materiály zo správnych drevín, najlepšie z tých exotických, ktoré je nutné plnohodnotne ošetriť proti poškodeniam vyplývajúcim z vlhkosti a výparov.

 

farby-4.jpg

 

 

5. Návrat korku

 

Pri materiáloch ešte ostaneme, pretože v rámci dôrazu na koexistenciu s prírodou sa o slovo hlási korok. Ten už zažil niekoľko svetlých chvíľ a tento rok sa hovorí o jeho veľkom návrate. Tentoraz príde v rozmanitých podobách od jednoduchých dekorácií po hrejivé korkové steny a podlahy.

 

farby-5.jpg

 

 

6. Koberce z umelej kože

 

Dizajnéri predpovedali príchod umelých napodobenín kože už pred začiatkom minulého roka. Slabší záujem o klasický rustikálny štýl im však znemožnil ovládnuť spálne a obývacie izby. Tento rok sa im to zrejme podarí, pretože zvýšený dopyt po jednoduchom drevenom nábytku naštartuje vlnu záujmu o koberce a textílie z umelých atráp, prevažne z imitácie kože.

 

farby-6.jpg

 

 

7. Bronzové a mosadzné doplnky

 

Sedmičku vybraných interiérových inšpirácií uzavrieme sympatiami k magickým bronzovým a mosadzným doplnkom, s ktorými sa budeme zbližovať počas celého roka. Ich prítomnosť sa postará o vytvorenie kontrastu s hrejivými materiálmi ako drevo, korok alebo koža. Jednotlivé doplnky sa hodia do všetkých izieb, no kvalita by mala byť uprednostnená pred kvantitou.

 

farby-7.jpg

 

Zdroj: topreality.sk (07.01.2018)


Späť na výpis

zarabajte.png

 

 

predaj.png

 

 

hladame.png

 

 

ocenovanie.png

 

 

aplikacia.png

 

 

kariera.png

Referencie klientov

Olesia Z., ... (prenájom komerčných priestorov Masarykova, Prešov)

05.12.2023 - Ing. Pavol Bartko
„Super, som veľmi spokojná.“

Slavomír B., ... (obhliadka 3,5-izb. byt Štúrova, Prešov)

21.11.2023 - Ing. Pavol Bartko
„Skvelý.“

Gabriela K., ... (obhliadka 2-izb. byt Prostejovská, Prešov)

21.11.2023 - Mgr. Andrea Straková
„Boli sme spokojní.“

Miroslava P., ... (obhliadka 2-izb. byt Prostejovská, Prešov)

13.11.2023 - Mgr. Andrea Straková
„S obhliadkou som bola spokojná.“

Tomáš P., ... (prenájom 2-izb. byt Baštová, Prešov)

10.11.2023 - MVDr. Dagmar Udičová, RSc.
„Všetko bolo v poriadku, nemám žiadne výhrady.“

Všetky referencie