Vyhľadať nehnuteľnosť

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

Poznáme víťazov súťaže Office roka. Pozrite si najlepšie slovenské kancelárie

01.03.2019 Počet zobrazení: 36


Aj priestory slovenských firiem dokážu zaujať vkusnými riešeniami, originálnymi nápadmi a uplatňovaním najnovších trendov. Že moderné kancelárie nie sú dnes už len o stoloch a stoličkách, dokazuje súťaž Office roka, ktorú aj tentoraz zorganizovala spoločnosť CBRE. Víťazov vyhlásili vo štvrtok v Bratislave.

 

vitaz-c-0.jpg

Kancelárie Swiss RE – zdroj: CBRE

 

Do tretieho ročníka súťaže sa prihlásilo 38 firiem, ktoré bojovali o prvenstvo v troch kategóriách – Zdravá kancelária, Inovatívna kancelária a Kancelária ako DNA firmy, ako aj o titul absolútneho víťaza.

 

Víťazov jednotlivých kategórií vyberala odborná porota, v ktorej boli hlavne architekti a dizajnéri - Florian Frotscher zo spoločnosti Woods Bagot v Londýne, Barbora Markechová z Bogle Architects, Nina Weisslechner z Artworks, Braňo Kaliský z A1 Respect Architecture a výkonný riaditeľ CBRE na Slovensku Tomáš Hegedűš.

 

Najlepšie priestory má Swiss RE

 

Porotcovia najskôr hlasovaním určili užšie nominácie súťažných priestorov v jednotlivých kategóriách. Z nich napokon vybrali víťazov.

 

V kategórii Zdravá kancelária zvíťazila ČSOB, ktorá za sebou nechala kancelárie Poštovej banky, Swiss RE, Dentsu Aegis a Green Foundation.

 

vitaz-c-2.jpg

Kancelárie ČSOB – zdroj: CBRE

 

Ako najviac inovatívnu kanceláriu vybrali porotcovia priestory Swiss RE. V užšej nominácii boli aj Lucron, Accenture, 365.bank a Dentsu Aegis.

 

Výsledky súťaže Office roka 2018

  • Absolútny víťaz: Swiss RE
  • Kategória Zdravá kancelária: ČSOB
  • Kategória Inovatívna kancelária: Swiss RE
  • Kategória Kancelária ako DNA firmy: Forbes
  • Hlasovanie verejnosti: Private Consulting Group

 

 

V kategórii Kancelária ako DNA firmy triumfoval Forbes. V hlasovaní poroty predstihol priestory spoločností Platform, Green Foundation, Roche Slovensko a Eset.

 

Absolútnym víťazom súťaže Office roka 2018 sa napokon stali kancelárie spoločnosti Swiss RE, sídliacej v komplexe Twin City na Mlynských nivách. Vlani patrilo víťazstvo spoločnosti Profesia. 

 

vitaz-c-3.jpg

Kancelárie Forbesu – zdroj: CBRE

 

Druhý raz si vlastného víťaza v hlasovaní volila aj verejnosť. Na internete získali najviac hlasov kancelárie spoločnosti Private Consulting Group.

 

Ocenili rôznorodosť priestorov

 

„Každý rok pozorujem výrazné zvýšenie kvality prihlásených subjektov po všetkých stránkach – od workplace stratégie firmy, cez otázky zdravia zamestnancov, až po architektonické prevedenie. Vidieť, že aj firmy na Slovensku sledujú svetové trendy a nechcú v tejto oblasti zostať pozadu,“ povedal na margo aktuálneho ročníka súťaže výkonný riaditeľ CBRE na Slovensku Tomáš Hegedűš.

 

Porotca F. Frotscher ocenil rôznorodosť priestorov, ktoré hodnotili – od menších, veľmi špecifických a robených na mieru, až po veľké firemné, ale dobre a štýlovo navrhnuté. „Každý by si našiel to svoje. Je to pôsobivé,“ zhodnotil úroveň tohtoročnej súťaže. Zároveň dodal, že Slovensko sa ukazuje ako živý trh pre nové pracovné priestory a odpútalo sa z pozície typického poskytovateľa podporných kancelárií s ich typickým „šarmom“.

 

vitaz-c-4.jpg

Kancelárie Private Consulting Group – zdroj: CBRE

 

Architekta B. Markechová, ktorá bola takisto v porote, pozitívne vníma najmä kladený dôraz na kvalitu priestorov a na komfort zamestnancov. „Je vidieť, že to, čo bolo pred niekoľkými rokmi skôr nadštandard, je v súčasnosti základom administratívnych priestorov. Taktiež je pozitívne, že bolo veľa prihlásených projektov zverených do rúk skúsených architektov a tomu zodpovedá inteligentná práca s priestorom, použitie zaujímavých kombinácií materiálov, nápadité riešenia a hlavne vysoká kvalita prevedenia detailov,“ poznamenala.

 

Zdroj: reality.etrend.sk (21.02.2019)


Späť na výpis

novostavby.png

hladame.png

odmena.png

exkluzivita.png

kariera.png

Referencie klientov

Martin V., Vranov nad Topľou, kúpa pozemku, Župčany

19.03.2019 - MVDr. Dagmar Udičová, RSc.
  "Po viacerých skúsenostiach s realitnými kanceláriami som bol voči nim veľmi skeptický, no vo...

Anton F., ČR (obhliadka chata Drienica)

15.03.2019 - Dávid Lukáč
„Veľmi profesionálny a zároveň ľudský prístup pána Lukáča, nemyslím, že treba niečo...

Peter P., Orkucany (obhliadka pozemok Sabinov)

15.02.2019 - Dávid Lukáč
„Profesionálna prezentácia nehnuteľnosti, tak isto profesionálny prístup a komunikácia p....

Štefan K., Krásna Lúka (Obhiadka pozemok Župčany)

12.02.2019 - Mgr. Radovan Krajňák, RSc.
„Spokojný s dochvíľnosťou makléra na vysokej úrovni, momentálne žiadne pripomienky.“

Jana M., Hermanovce (prenájom garzónky, Prešov)

04.02.2019 - Mgr. Ľuboš Chudík
„Pani Udičová mi pomohla nájsť bývanie podľa mojich predstáv a pán Chudík ma pozval na obhliadku...

Všetky referencie