Vyhľadať nehnuteľnosť

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

Pozrite si, ktorý hotel z východu patrí medzi top najlepších

17.04.2019 Počet zobrazení: 145


Toto sú najlepšie hotely na Slovensku pre rok 2019

 

Všetky dostali v hodnoteniach TREND TOP reštaurácie a hotely minimálne 17,5 bodu z 20 a boli ocenené na slávnostnom večere počas konferencie Horeca Manažment v Grand Hoteli Bellevue vo Vysokých Tatrách.

 

Kým pri reštauráciách dominovalo medzi najlepšími hlavné mesto, najlepšie slovenské hotely sú „roztrúsené“ po celej krajine – od Bratislavy po Domašu a od Štrbského Plesa po Halič. V rámci zhodných bodov sú hotely uvádzané v abecednom poradí

 

Grand Hotel Kempinski High Tatras, Štrbské Pleso, 18,5 boda

 

hotel-1.jpg

Kempinski Tatry Deluxe Room Valley View Zdroj: Kempinski

 

Hotel najstaršej európskej luxusnej siete oslavuje 10 rokov pôsobenia na Slovensku a od svojho otvorenia sa drží v rebríčkoch Trendu na 1. mieste. Ak chce niekto na Slovensku zažiť ako vyzerá medzinárodný 5-hviezdičkový štandard, tak tu je správne.

 

 

Hotel Amade Château, Vrakúň, 18,5 boda

 

hotel-2.jpgAmade Zdroj: Jarmila Horváthová

 

Iný koncept hotela v úplne inom prostredí ako prvý menovaný, ale rovnako vysoký štandard služieb. Hotel v zrekonštruovanom kaštieli v dedinke na južnom Slovensku je akousi oázou luxusu v štýle francúzskeho vidieckeho štýlu s bohatými wellness aktivitami a krásnym parkom.

 

 

Hotel Lomnica, Tatranská Lomnica, 18 bodov

 

hotel-3.jpgLomnica - historická izba Zdroj: Lomnica

 

Druhý z vysokotatranských hotelových klenotov, ktorý vznikol rekonštrukciou jednej z tatranských hotelových legiend. Je to vlastne hotel – galéria, keďže steny chodieb aj izieb zdobia originály obrazov najlepších slovenských maliarov. Hotel je aj centrom kultúrneho diania Tatranskej Lomnice, pravidelne tu organizujú koncerty, výstavy atď.

 

 

Hotel Partizán, Tále, 18 bodov

 

hotel-4.jpgPartizán - izba Zdroj: Partizán

 

Hotel v lese, les v hoteli je slogan populárneho nízkotatranského hotela, ktorý je na slovenskej scéne už niekoľko desiatok rokov. Les vo forme dreva je v hoteli naozaj umne prítomný, od zariadenia izieb až po wellness. To patrí medzi najkrajšie na Slovensku, rovnako medzi najlepšie tu patria aj aktivity a možnosti pre deti.

 

 

Hotel Zochova chata, Modra – Piesok, 18 bodov

 

hotel-5.jpgZochova chata Zdroj: Zochova chata

 

Ďalší hotel v lese, len v inom kúte Slovenska, na jeho západe, v malokarpatských lesoch. Cez presklenené steny máte pocit, že okolité stromy sú súčasťou vašej izby, alebo jedného z najlepších wellness na Slovensku. Hotel môže byť dobrou alternatívou pre tých, ktorí chcú komfort v prírode, ale nechce sa im cestovať zo západu Slovenska 2-3 hodiny. Alebo naopak – pre hostí z ostatných častí Slovenska východiskom pre poznávanie Malých Karpát a okolia.

 

 

Kaskády Hotel a Spa Resort, Sliač-Slielnica, 18 bodov

 

hotel-kaskady.jpgKaskády Wellness Zdroj: Kaskády

 

Jeden z mála slovenských hotelov, o ktorom sa dá povedať, že je samostatnou destináciou – hostia sem nechodia kvôli okoliu, ale kvôli hotelu. Ten ich presviedča vysokou kvalitou služieb, zameraním na relax a tiež aj liečebný turizmus, keďže termálna voda, ktorú tu používajú má aj liečivé účinky.

 

 

Wellness Hotel Chopok, Demänovská dolina, 18 bodov

 

hotel-7.jpgChopok Izba Plesnivec pre 2 osoby Zdroj: Wellness Hotel Chopok

 

Hotel v Nízkych Tatrách, ktorý sa od otvorenia profiluje ako hotel pre rodiny s deťmi a toto zameranie sa mu vypláca. Ako jediný slovenský hotel sa v zime a v lete zameriava len na tento typ klientely, takže napríklad animátorov a animačné programy tu nemajú len cez prázdniny, ako to býva inde, ale celú zimnú a letnú sezónu.

 

 

Grand Hotel River Park, Bratislava, 17,5 boda

 

hotel-grand-hotel.jpgZdroj: Grand Hotel River Park

 

Jediný bratislavský zástupca medzi najlepšími slovenskými hotelmi je na brehu Dunaja a poskytuje najmä firemnej klientele a zahraničným turistom 5-hviezdičkový komfort so všetkým, čo k tomu patrí, vrátane wellness a spa s výhľadom na Dunaj a reštaurácie pod vedením jedného z najlepších slovenských šéfkuchárov.

 

 

Hotel Lesná Wellness & Spa, Stará Lesná, 17,5 boda

 

hotel-9.jpg

Izba v hoteli Lesná Wellness and Spa Zdroj: Lesná

 

Prvý a zatiaľ jediný slovenský hotel s konceptom adult friendly. To znamená, že deti doň vstup nemajú zakázaný, ale keďže platia rovnako ako dospelí a dostávajú aj rovnaké služby je veľký predpoklad, že ich tam stretnete skôr výnimočne. Benefitom hotela sú izby s oddelenou spálňou a obývacím priestorom aj s kuchynským kútom, výborná kuchyňa a značkové spa známej francúzskej kozmetiky.

 

 

Hotel Zelená Lagúna, Domaša, 17,5 boda

 

hotel-10.jpg

Izba v hoteli Zelená lagúna Zdroj: Jarmila Horváthová

hotel-zelena-laguna.jpg

Zdroj: Jarmila Horváthová

 

Na Domašu je to z väčšiny Slovenska riadne ďaleko, ale aj v tejto časti republiky je výnimočný hotel – svojim vybavením, ale aj prístupom personálu. Okrem priestranných izieb s krásnym výhľadom tu majú napríklad aj 25-metrový bazén a v lete terasu priamo nad Domašou. Pri pohľade na plachetnice a člny, ktoré ju brázdia má človek pocit, že je pri jadranskej zátoke, nie vo vnútrozemí.

 

 

Zámocký hotel Galicia Nueva, Halič, 17,5 boda

 

hotel-11.jpgGalicia Nueva - dvorana Zdroj: Galicia Nueva

 

Hotel v jednej z menej rozvinutých a navštevovaných častí Slovenska, opäť v krásne zrekonštruovanom historickom objekte a v regióne, kde by mnohí asi taký štandard vybavenia a služieb nečakali. Víkend sa dá stráviť len v ňom, možností ako tu príjemne stráviť čas je niekoľko, ale hotel hostí príkladne informuje aj o atrakciách a aktivitách v okolí, ktoré si zaslúžia pozornosť.  

 

 

Zdroj: www.etrend.sk (05.04.2019)


Späť na výpis

novostavby.png

hladame.png

odmena.png

exkluzivita.png

kariera.png

Referencie klientov

Patrik M., Prešov ( kúpa 3-izb. bytu Mukačevská, Prešov)

13.08.2019 - Dávid Lukáč
„Skvelý prístup. Maklér milý, poradil so všetkým s čím sme potrebovali. Bol som...

Tomáš M., Prešov (predaj 3-izb. byt Švábska, Prešov)

30.07.2019 - Mgr. Radovan Krajňák, RSc.
„Úplne profi, príjemné a jasné jednanie.“

Dávid M., Krompachy (obhliadka 1,5-izb. byt, Exnárova, Prešov)

30.07.2019 - Ing. Anton Fabík
„Obhliadka prebehla podľa predstáv, maklér bol objektívny a ústretovo odpovedal na každú...

Peter T., Košice (kúpa 3-izb.bytu Lomnická, Prešov)

15.07.2019 - Ing. Anton Fabík
„Profesionálna práca, milí ľudia, všetko prebehlo k maximálnej spokojnosti.“

Viera Š., Prešov (prenájom komerčného priestoru Floriánova, Prešov)

09.07.2019 - MVDr. Dagmar Udičová, RSc.
„Skvelá práca.“

Všetky referencie