Vyhľadať nehnuteľnosť

Typ inzerátu
Potvrdiť výber
Nehnuteľnosti
Potvrdiť výber
Počet izieb
Potvrdiť výber
Lokalita
Potvrdiť výber

Slávne filmové domy, ktoré rozsvietili ponuku realitných kancelárií

04.10.2017 Počet zobrazení: 1679


Nie všetky nehnuteľnosti, ktoré vídavame vo filmoch, sú len prepracovanými kulisami či ateliérovými atrapami. Mnohé sú z nich reálne objekty, ktoré sa viackrát ocitli v ponuke realitiek. Medzi také patrí aj týchto 5 domov, ktoré si zahrali v slávnych filmoch.

 

Vila na ranči (Vlk z Wall Street) – Úspech filmu Vlk z Wall Street bol jedným z hlavných dôvodov, pre ktorý sa tento obrovský ranč s prepychovou vilou dokázal predať okamžite po zverejnení v ponuke. Vidiecky objekt z Long Islandu vyšiel nového majiteľa 2 milióny, za ktoré získal aj jazdiareň a rozsiahly okolitý pozemok.

3-pluska-c-1.jpg

 

Dom Hanibala Lestera (Mlčanie jahniat) – Toto tajomné a temné sídlo v skutočnosti nie je až také desivé ako to vyzeralo vo filme Mlčanie jahniat. Presvetlený interiér viktoriánskeho domu je plný harmonických farieb a kvetinových motívov. Možno aj to presvedčilo jedného z kupcov, ktorý zaň v roku 2015 zaplatil 300 000 dolárov.

4-pluska-sk-4-c-2.jpg

 

Skrýša Jamesa Bonda (Diamanty sú večné) – Jedna z bondoviek zo 70.rokov, Diamanty sú večné, sa natáčala aj v luxusnej rezidencii situovanej v Palm Springs. Dom s výmerou 830m2, v ktorom Sean Connery ako James Bond trávil čas, sa pred istým časom ocitol v ponuke za 6 miliónov.

5-pluska-sk-6-c-3.jpg

 

El Fureidis (Scarface) – Medzi predávanými filmovými nehnuteľnosťami sa pred 2 rokmi objavila aj legendárna rezidencia zo snímku Scarface. Nadčasová vila s pozemkom 10 akrov stála rekordných 35 miliónov dolárov, no ani to nebolo prekážkou na veľmi rýchle nájdenie spokojného kupujúceho.

6-abc-c-4.jpg

 

Dom Dursleyovcov (Harry Potter) – Sídlo Vernona, Petonie a Dudleyho z Harryho Pottera na filmovej adrese Privátna cesta 4 je zároveň skutočným domom. Kto si ho chce obhliadnuť osobne, musí sa vydať do grófstva Berkshire v meste Bracknell. Objekt od natáčania prešiel istou renováciou, ktorá zvýšila jeho cenu na súčasných 620 000€.

7-pluska-c-5.jpg

 

Spomínané domy sú len malým zlomkom filmových nehnuteľností, ktoré sa niekedy objavili v ponuke voľných realít. V prípade týchto objektov však ide o prípady, ktoré vzbudili najviac pozornosti a okolo ich predaja bolo najviac práce. Napriek tomu je jasné, že realitní makléri budú mať s predajom ďalších slávnych filmových domov plné ruky práce aj naďalej.

 

Zdroj: topreality.sk (29.09.2017)


Späť na výpis

zarabajte.png

 

 

predaj.png

 

 

hladame.png

 

 

ocenovanie.png

 

 

aplikacia.png

 

 

kariera.png

Referencie klientov

Olesia Z., ... (prenájom komerčných priestorov Masarykova, Prešov)

05.12.2023 - Ing. Pavol Bartko
„Super, som veľmi spokojná.“

Slavomír B., ... (obhliadka 3,5-izb. byt Štúrova, Prešov)

21.11.2023 - Ing. Pavol Bartko
„Skvelý.“

Gabriela K., ... (obhliadka 2-izb. byt Prostejovská, Prešov)

21.11.2023 - Mgr. Andrea Straková
„Boli sme spokojní.“

Miroslava P., ... (obhliadka 2-izb. byt Prostejovská, Prešov)

13.11.2023 - Mgr. Andrea Straková
„S obhliadkou som bola spokojná.“

Tomáš P., ... (prenájom 2-izb. byt Baštová, Prešov)

10.11.2023 - MVDr. Dagmar Udičová, RSc.
„Všetko bolo v poriadku, nemám žiadne výhrady.“

Všetky referencie